Een creatief teamuitje klinkt soms alsof je ergens goed in moet zijn. Alsof je moet kunnen tekenen, ontwerpen, lassen of bouwen. Bij Schrootstrijd is dat juist niet nodig. Hier gaat het niet om perfecte techniek, maar om samen proberen, overleggen en ontdekken wat er mogelijk is.
Schrootstrijd is een creatief teamuitje waarbij iedereen mee kan doen. Of je nu handig bent, veel ideeën hebt, goed kunt organiseren of vooral zorgt voor gezelligheid, iedere rol is waardevol.
Creativiteit zonder drempel
Tijdens Schrootstrijd werk je met schroot en hergebruikte materialen. Dat maakt het creatief, maar ook lekker vrij. Er is geen leeg wit doek waarop alles meteen perfect moet zijn. Je kijkt naar de materialen, bedenkt wat je ermee kunt en gaat stap voor stap aan de slag.
Dat maakt de activiteit toegankelijk. Mensen die zichzelf niet creatief vinden, ontdekken vaak dat ze juist goede ideeën hebben. Anderen blijken praktisch handig te zijn of goed te kunnen samenwerken onder tijdsdruk.
Samenwerking ontstaat vanzelf
Een teamuitje werkt pas echt goed als mensen elkaar op een andere manier leren kennen. Bij Schrootstrijd gebeurt dat vanzelf. Collega’s moeten samen keuzes maken, taken verdelen en oplossingen bedenken.
De vaste rollen van kantoor verdwijnen even. De stille collega komt misschien met het beste idee. De manager staat ineens mee te bouwen. De collega die altijd de sfeer bewaakt, houdt ook nu de groep bij elkaar. Dat maakt het uitje niet alleen leuk, maar ook waardevol voor het team.
Voor kleine en grote groepen
Schrootstrijd is geschikt voor verschillende soorten teams. Van collega’s die elkaar al jaren kennen tot nieuwe teams die elkaar beter willen leren kennen. Omdat iedereen op zijn eigen manier kan bijdragen, voelt niemand zich buitengesloten.
Het resultaat is een actief en creatief teamuitje dat energie geeft. Niet omdat alles perfect moet, maar omdat iedereen samen iets maakt. Juist dat maakt Schrootstrijd zo sterk als teamactiviteit. Boek Schrootstrijd
